KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7843415
nr 784 3415
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, 2 st. Maja Fjaestad (1873-1961), blommor, signerade, motivets mått: 10x8 + 12x9
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:15:02
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad